Wintrust Hypoteční Recenze: Co byste měli vědět (WTFC, FNMA)

Wintrust hypotéky, stoprocentní rozdělení Wintrust Financial Corporation (NASDAQ: WTFC), provozuje 15 plně vlastněných dceřiných bank s více než 145 místech v Illinois a Wisconsin jižních oblastech. Banka byla schopna využít finanční krizi v roce 2008 pomocí amerického ministerstva financí Program sanace problémových aktiv (TARP) ke koupi celou řadu Chicago-area bankami, které byly ve finančních potížích v té době. V důsledku toho WTFC ​​se stala druhou největší bankou v oblasti Chicaga. Wintrust Hypoteční byl vyvinut s cílem poskytovat neprofesionálním zákazníkům WTFC ​​s možnostmi úvěru na bydlení.

Kdo jsou oni

Wintrust Hypoteční byla založena v roce 1981 a má přístup k více než $ 20 miliard aktiv ze své mateřské společnosti, WTFC, pro jeho úvěrového portfolia. Jako celonárodně akreditovaného hypoték ve všech 50 státech a jako součást vrcholu 100 největších hypotečních obsluhovatelů, Wintrust hypotéky poskytuje ucelené služby svým klientům. Wintrust Hypoteční má více než 300 kanceláří po celých Spojených státech, s 4,3 miliardy $ v počáteční úvěrů v roce 2015. S 1,19 miliardy $ v rezidenčních hypoték, Wintrust umístil jako 98. největší v USA, v dané kategorii, za 3. čtvrtletí 2014.

Wintrust Hypoteční těží z blízkých vztahů a správní ústředí ve 130 maloobchodní bankovnictví kanceláří v Chicagoland oblasti, která pomáhá Wintrust poskytuje pohodlný a snadný přístup pro spotřebitele Wintrust komunitních bank. Společnost nabízí komplexní webové stránky pro přípravu a plánování nákupu svého prvního domova, s radou a vodítka tak, aby vám informace, které potřebujete. Jeho webová stránka nabízí řadu kalkulačky hypotečních bázi pro spotřebitele zjistit jejich přibližné preapproval hypoteční částky.

Hypotéky Produkty Nabízené

Wintrust hypotéky nabízí předletovou program, který poskytuje celou řadu služeb klientům, aby jim poskytne přehled o hypotečním procesu s přidanou hodnotou servisních produktů. Program nabízí přesné ověření ID, aby se zabránilo krádežím identity, nabídne informaci o vaší kreditní stavu před instalací, vám dává kontrolu nad svým důvěrným finančních dat a nabízí hlášení Credit Radar aby bylo zajištěno, že překážky jsou odstraněny před aplikací.

Jako hypoteční společnost full-service, Wintrust hypotéky nabízí běžné hypotéky pod $ 417000 s Federal National Mortgage Association (OTC: FNMA) a Federální hypotečního úvěru Corporation (OTC: FHFA) opcí s pevnou sazbou; jumbo hypoték nad shodné hranici $ 417000 pro nastavitelnou rychlostí a možností s pevnou sazbou, stejně jako vládních programů, včetně Federálního úřadu pro bydlení, veterán záležitosti a amerického ministerstva zemědělství. Společnost nabízí také reverzní hypotéky pro důchodce, kteří se snaží vytáhnout kapitál ze svých domovů.

Hypoteční sazby

I s komplexní internetové stránky, která poskytuje on-line aplikace, vedení a plánování kontrolní seznamy, Wintrust nenabízí internetový úrokové sazby hypoték pro své úvěrové produkty. Nicméně, s on-line aplikací a více než 300 kanceláří ve Spojených státech, Wintrust poskytuje sazby telefonicky nebo pomocí drop-in návštěvu.

Co Spotřebitelé říkají

Jak 2016, Wintrust Hypoteční má pozitivní hodnocení a recenze celkově přes on-line žebříčku míst. LendingTree Inc. (NASDAQ: TREE) věřitele a pořadí místo pro bankách se Wintrust Hypoteční uvedeny s 220 recenzí a celkové pořadí 4.1 z pěti hvězdiček a 67% spotřebitelů, kteří jsou ochotni se Vám firmu s přáteli nebo rodinou. Také 79% z recenzentů dal čtyř- nebo pěti-star pořadí pro společnost. Horní hodnocení Yelp dostaly do Wintrust své půjčky důstojník Bryan Kelly, s perfektním počtu pěti hvězdiček přes impozantní 38 recenzí. V případě, že recenze jsou nějaký náznak, Wintrust je spolehlivý volba pro vaše hypoteční potřeby.

Wintrust hypotéky se nachází hlavně v oblasti Chicagoland, kde má více než jednu třetinu svých místech. Navštivte internetové stránky Wintrust pro více informací o zařízeních firmy mimo region Illinois a Wisconsin.