Za američtí maloobchodníci “negativní Srovnatelné Store Sales (WMT, m)

V květnu 2016, 55 různí obchodníci vydávají negativní zisk na akcii (EPS) směrnicích za první čtvrtletí. Mimo internet a katalog maloobchodu, který viděl 134,1% rok-přes-rok (meziroční růst), velká část sektoru bojoval. Většina velkých obchodních domů odhaduje negativní prodeje, pokračuje delší trend.

Existuje pravděpodobně větší celoodvětvové Síly, které tlačí tyto trendy, protože je nepravděpodobné, že většina maloobchodníků náhle trpí špatným řízením, nabízených produktů zcela nebo zčásti na trh ve stejnou dobu. Fyzikální odbytiště mohou podívat na internetové soutěže vysvětlit méně pochozí. Některé větší hodnotové řetězce, včetně Wal-Mart Stores Inc. (NYSE: WMT), byly provedeny mnohem lepší, což vede některé navrhnout domácnosti jsou více cena-vědomé než v minulých letech.

Mezi ovlivněn byl Macy Inc (NYSE: M), která vykázala své páté po sobě jdoucí čtvrtletí negativní, a GameStop Corp. (NYSE: GME), který ztratil 7,7% před rokem. Abercrombie & Fitch Co. (NYSE: ANF) vykázala ztrátu 59 centů na akcii v květnu a výkonný předseda Arthur Martinez vinu dopravní čelí protivětru, zejména v mezinárodních trzích a našich amerických vlajkových a turistických obchodech, což má za následek negativní srovnatelných tržeb.

Negativní Srovnatelné Store Sales

Srovnatelné tržby prodejen jsou důležitým ukazatelem pro maloobchodní firmy. Namísto porovnání prodeje obchodu mezi soutěžiteli či z jiných odvětví se tržby uložit společnosti jsou ve srovnání s jedním ze svých minulých účetních obdobích. Tyto údaje, známý jako comps v průmyslu, pomáhají odfiltrovat cyklické nebo v rámci celého odvětví vliv na výkon. Investoři a analytici používají srovnatelné tržby prodejen zjistit, zda podnik je trendy ve správném směru.

Negativní srovnatelné tržby v maloobchodě jsou často, ale ne vždy, což je výsledek nižší chození v obchodě. Maloobchodní trendy může být náladový, takže každá společnost zažívá konzistentní negativní srovnatelné tržby, musí zápasit s obavami, že zůstane z nového trendu.

Gas Úspory Boogeyman

Naštěstí pro maloobchodní manažerů a ředitelů, každá společnost má zabudovaný-in výmluvu, proč prodeje udržet zklamáním – skromný a bezděčné Američané nejsou tráví dost svých takzvaných úspory plynu. Od druhé poloviny roku 2014, finanční vývody mají vylila s literaturou ukázal prstem na obezřetných spotřebitelů, kteří navzdory rozpočtové neočekávaných z levnějších cen benzinu, nezdálo se, že jezdí přímo do nákupních center s jejich peněz navíc.

Úspora zemního plynu se staly catch-all boogeyman pro vědátorů, postavit vinu za špatné výkony společnosti, růst mezd pomalé, méně mezinárodního obchodu a obecného hospodářského netečnost. MarketWatch provozoval článek s názvem Američané se nedaří Čerpadlo Gas-Price Úspory Zpět do ekonomiky v lednu 2015. CNN Money narazila spoření s Američany jsou Savers Nyní. Je to problém pro ekonomiku v červnu 2015. The Wall Street Journal napsal Plyn Mimořádné selže Stoke spotřebitele v prosinci 2015. The New York Times rychle navázala Tentokrát levnější ropě dělá málo pro americkou ekonomiku. Tam byly doslova stovky podobných titulů od předních zdrojů, a to od Bílého domu, aby výzkumných oddělení na významných univerzitách.

Mimo mísu na růst – úspor a investic, netráví, palivo zdravou ekonomiku – tyto příběhy aktivaci airbagu pro zmateným firemního managementu. Vezměme si Ajay Banga, prezident a generální ředitel (CEO) společnosti MasterCard Inc. (NYSE: MA), který vedl své druhé čtvrtletí 2015 zisk hovor tím, že poukáže na americký spotřebitel je stále ještě tráví všechny své úspory plynu a později prohlašoval, nižší ceny potlačena zpracovaného objemu MasterCard o 2%.

další faktory

Několik jiné běžné proměnné jsou vyrukovali každé čtvrtletí vysvětlit sesouvání prodejní čísla. Patří mezi ně nevhodný počasí, silnější, než se očekávalo směnný kurz amerického dolaru a nedostatek důvěry spotřebitelů. Tyto úvahy by neměly být zcela slevou, ale mají historicky volné vypovídací schopnost pro celé odvětví maloobchodu.

Větší pozornost by měla být věnována rostoucích cen potravin, nákladů na zdravotní péči, pomalý růst reálných mezd, a to zejména relevantní, vzestupem on-line nakupování. Každý by měl dokázat být čistý táhnout na tradiční maloobchodní nákupy. Nejlepším vysvětlením však je, že zadlužené Američané pochopili nejlepší způsob, jak zlepšit jejich finanční situace je na splácení své půjčky. Placení se stanoví kreditní kartu s 14% úrokem, student úvěr s 8% úrok, nebo dokonce hypoteční sazby o 3,5% dává větší smysl v nejistém ekonomice. Potlačené úrokové sazby zabít spořící účty, a zásoby už se zdají být nadhodnocené. splátkový je nejúčinnější alternativa.