Zdarma kreditní zprávy bez kreditní karty

Federální zákon umožnil získat zdarma kreditní zprávy bez kreditní karty pro každého občana ze svých tří hlavních úvěrové zpravodajské agentury. Jeden může také získat tyto úvěrové zprávy z jiných webových stránek, ale dělat výběr nalezení správné webové stránky je klíčem.
Každý den, při surfování internetem setkáváme s mnoha reklam, které nám říkají, že je to naše právo získat zdarma kreditní zprávy. Ale je to možné? Ano, je možné získat kreditní zprávy zdarma, aby se podíval na své kreditní skóre nebo finanční zázemí bez poplatku, bez kreditní karty.

Ve skutečnosti, pokud se snažíme najít odpověď na výše uvedenou otázku, bude to přijde jako ‘ne’, protože pokaždé, když jdete zkontrolovat re-kreditní zprávy, budete těžko hledat firmu, která bude připravena na to , Nejdůležitějším důvodem je to jednoduchý. Kreditní karta slouží jako hlavní nástroj při identifikaci jedince. Používá se k ověření svou pravou identitu. Ale nechápu zklamaně.

Existují způsoby, jak získat svůj volný kreditní zprávy, aniž by skutečně vlastnit kreditní kartu. Můžete psát aplikace požadující vaší kreditní zprávy nikomu z úvěrové zpravodajské agentury s dokladem o vaší totožnosti připojené spolu s. Vaše identita důkaz může být kopie řidičského průkazu nebo kopii vaší nedávné zákona. Můžete také zavolat na tyto úvěrové zpravodajské agentury získat vaší kreditní zprávy.

kreditní Zpráva

Zpráva o úvěr je dokument zobrazující svůj finanční status, který se stává velmi důležitý nástroj odvodit specifické kreditní skóre. Informace týkající se vašich finančních transakcí, půjček, data, účty jsou shromažďovány a udržuje tyto úvěrové zpravodajské agentury. Tyto záznamy obsahují informace o vaší špatné úvěrové historie, zpožděné režim zpětného plateb, sankce a plácl vlastní kreditní závazky. Proto zpráva o úvěr je odrazem vaší finanční situace a úvěrová skóre naznačuje svoji spolehlivost jako dlužník u finančních institucí a bank, aby rozhodl, zda jste bonitní nebo ne.

Osoba, která má lepší kreditní skóre, jako je 700 nebo vyšší může snadno dostat půjčky nebo hypotéky na mnohem nižší úrokové sazby, na rozdíl od osob, které trpí špatnou kreditní skóre. Jak se vaše kreditní zprávy je odrazem vašeho finančního stavu, to vám pomůže spravovat své zdroje v mnohem lepším způsobem. Vaší kreditní skóre se stane referenčním bodem a dělá to mnohem jednodušší plánovat své finanční aktivity. Tak, v moderní společnosti založené na spotřebitelské, slouží jako hlavní nástroj k zajištění, že nejste obchodování cestu k bankrotu.

Existují pouze tři agentury úvěr zpravodajské k poskytnutí kreditní zprávy pro každého jednotlivce. To jsou Equifax, Experian a Trans unie. Pouze tyto tři velké společnosti mohou sledovat a hlásit své kreditní historii. Dne 1. září 2005 Federal Trade Commission, ochranu spotřebitele agentury USA prošel zákon o kterou se všichni v USA je nyní nárok na získat zdarma kopii jejich kreditní zprávy z každé ze tří hlavních úvěrové zpravodajské agentury výše uvedená v každý jednotlivý rok.

Jako oficiálních stránkách FTC říká, že annualcreditreport.com je jediným autorizovaným online zdroj získat zdarma kreditní zprávy pod federálním zákonem. Můžete získat zdarma zprávy z každé ze tří společností každých 12 měsíců. Ačkoli annualcreditreport.com je snadno přístupný, je zde malý háček. Z této stránky nelze získat přístup k vaší kreditní zprávy více než jednou během jediného roku. Takže, pokud chcete znovu zkontrolovat zprávu do 12 měsíců, budete muset přejít na jiné webové stránky, které tvrdí, že nabízí zdarma zprávy, ale po určitém rozpětí vám může účtovat, pokud nechcete zrušit své nabídky v rámci tohoto bezplatného zkušebního období.

Existuje jen málo věcí, které můžete zvážit a zároveň získat zdarma kreditní report.1. Nesnažte se získat kreditní zprávy ze všech tří společností v jednom okamžiku. To Vám umožní prostoru mimo své volné kreditní zprávy třikrát do roka po pravidelných časových intervalech. Tak můžete vidět změny, ke kterým dochází v průběhu času v roce.
Podívejte se na správný pravopis vaší webovou adresu, protože existuje mnoho spam lokalit, které se mírně liší v jejich hláskování od těch původních.
Stáhněte si kreditní zprávy okamžitě, protože by nemuselo mít přístup k němu později.
Zavření prohlížeče po získání vaší kreditní zprávy, takže nikdo jiný nemůže mít přístup k němu. Tím se zabrání ohrožení identity.
Existuje mnoho webových stránek, které nabízejí vám možnost získat svůj volný kreditní zprávy. Jedinou povinností tady je normální 30 dnů tři zkušební období. Takže v případě, že používáte toto zařízení pak nezapomeňte své členství v rámci bezplatného zkušebního období. Nedávají informace o kreditní kartě nebo jakékoliv takové informace, což může být příčinou ke krádeži identity. Jak jste si zprávu o úvěr vodítka při plánování a správu finančních zdrojů, využít tento nástroj pravidelně!