Zdravotnictví a volební: co je v sázce pro své klienty

Zákon o cenově dostupnou péči učinila značný dopad na zdravotnictví trhu. Asi 90% Američanů v současnosti trpí nějakou formou zdravotní péče, ale proces není zdaleka dokončen a velká nejistota stále vynořuje jako velcí pojistitelé i nadále vytáhnout trhů. Stále existují miliony Američanů bez zdravotního pojištění jakéhokoliv druhu, a tam jsou podstatné rozdíly v kvalitě služby, že ti, kteří jsou pojištěni jsou příjemcem. Pojistné je opět růst a Medicare se nyní předpokládá, aby se stala insolventní o dva roky dříve, v roce 2028.

Jako v každém volebním roce, finanční poradci by měli vzdělávat své klienty o tom, co by mohlo být v sázce, a to zejména za to, že náklady na zdravotní péči mají tendenci být nejvyšší náklady pro důchodce. (Pro více informací viz: Clinton vs Trump: Co se stane s vaším daních z příjmů)

Protichůdné Policies

Pokud Hillary Clinton je volen, ona bude s největší pravděpodobností pokračovat prezidenta Obamy politiky na zdravotní péči a pokusit se dostat zdravotní péči pro zbývající Američanů, kteří ji nemají. Bude samozřejmě upravit některé ze svých politik v případě potřeby, ale jediný skutečný velká změna, že by je to, že by se zrušit daň na ty, s velkorysým pokrytím. Měla by také dát Zdravotnická zákonnou pravomoc sjednávat ceny léků na předpis s farmaceutickými firmami a poskytnout dodatečnou podporu pro Američany, aby jim pomohla platit out-of-pocket náklady, jako co-platí a spoluúčastí.

Donald Trump plánuje zrušit zákon o cenově dostupnou péči vůbec, odkazovat se na to jako “úplnou katastrofu” ve svých reklamách kampaně. Nicméně studie, která byla nedávno zveřejněna ukázal, že toto by účinně opustit 18 milionů Američanů bez pojištění. Trump také uvedl, že nechce, aby lidé “umírají na ulici”, takže více informací o jeho zdravotní politiky je jistě nedočkal. Jeho kampaň naznačil, že by mohl mít jiný pohled na problematiku zdravotnictví jakmile je ve funkci když vyhraje volby. Stejně jako Clinton, on také slíbil, že na dotek Medicare a dokonce souhlasí s ní o dovolit Medicare vyjednávat ceny léků.

potenciální dopad

Netřeba říkat, že směr, že náš systém zdravotnictví jde ovlivní miliony lidí, a to nejen v tuzemsku, ale i po celém světě stejně. USA razí cestu v lékařském výzkumu a vývoji léčiv a mnoho pacientů sem z jiných zemí, kde léčba není k dispozici. A Obamacare může být vyčerpávající svůj dosah mezi nepojištěných v tomto bodě protože mnoho nosiče jsou nyní očekává, že výlet své sazby až v podstatě nebo vyskočit z určitých trhů. Tím vznikly další podstatné obavy o budoucnost tohoto programu a zda je udržitelná v dlouhodobém horizontu. (Pro více informací viz: Co poradci skutečně myslí o daních z plánu Trump je:. Pros vs Cons)

Navzdory svému významu mezník, zákona o cenově dostupnou péči nebyl vyřešen nákladovou dilema, která směřuje do zdravotnického průmyslu a mnozí zaměstnavatelé i nadále přenášet více a více nákladů na zdravotní péči svých zaměstnanců a jejich rodin. Pořizovací cena je stále překážkou pro pokrytí přestože dříve vytvořené podmínky již nejsou důvody k odmítnutí pokrytí. Dokonce i ti, kteří mají zdravotní pojištění jsou často stále nedaří získat léčbu z důvodu vysokých spoluúčastí, a co platí, které přicházejí s mnoha politik. To se týká léků na předpis také, včetně některých z těch generických. A některý vládní řešení, které vyžaduje dodatečné výdaje se děje pouze k prohloubení státní dluh a brát více peněz z kapes daňových poplatníků z jiného směru.

Sečteno a podtrženo?

Volba že američtí lidé čelí v těchto volbách je mezi kandidáta, který bude dělat pouze drobné změny v současném systému a ten, kdo nemá zdánlivě nemají ucelený plán v tomto jiném než bod rozebrat zákona o cenově dostupnou péči. Ale náklady na zdravotní péči bude pravděpodobně i nadále porostou bez ohledu na to, kdo bude zvolen. (Pro více informací viz: Jak voleb ovlivní vás a vaše klienty.)