Získání hypotéky Při tvorbě vlastního Home

Ať už jste dobrodružné osoba, DIY expert nebo jednoduše persnickety doma kupující, myšlenka na budování své vlastní domov může být vzrušující vyhlídka. Koneckonců, když se rozhodnete postavit si vlastní příbytek, dostanete volat všechny záběry. To znamená, že si můžete určit přesné rozvržení, diktovat přesný počet a typ pokojů, vybírat všechny povrchy a dokonce přidat krytý bazén, akvárium zeď nebo schodiště snímek, když na to přijde.

(Pro více informací o koupi domů, viz: Průvodce po koupi domu v USA)

Při budování one-z-druhu domů od základu může znít jako vzrušující, financování takový velký podnik je úplně jiný příběh. Je zřejmé, že většina domácích kupců nemají dostatek peněz zastrčený daleko k pokrytí nákladů na výstavbu svého vlastního domova – což znamená, že budete potřebovat půjčku. Bohužel, přistání úvěr pro self-stavět projekt se snadněji řekne, než udělá.

Pokud uvažujete budování své vlastní domov, je zde několik věcí, třeba mít na paměti, jak si hledat půjčku. (Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si měli byste si koupit nebo postavit dům?)

A Standardní hypoteční úvěr nebude stačit

Pro kupující kupní stávajícího domova, je to relativně snadné se dostat schválen pro konvenční hypotéku, jak dlouho jak oni mají dobrý kredit a spolehlivý příjem. Na druhou stranu, je to prakticky nemožné vstřelit tradiční financování, když stavíte svůj vlastní domov. Proč? Myslete na to takhle: Vy jste v podstatě žádá věřitele, aby vysolit peníze za něco, co dosud neexistuje. Aby toho nebylo málo, stavba je riskantní proces, a věřitelé nemají rádi riziko.

Vyhledali stavební úvěr

Pokud máte v plánu self-build, budete muset věnovat více specializované financování cesty. Zadejte stavební úvěr. Někdy nazvaný self-build úvěr, stavební úvěr je obvykle krátkodobý úvěr (obvykle jeden rok maximum) slouží k pokrytí nákladů na budování vašeho domova.

Tyto úvěry mají obvykle variabilní sazby, které jsou vyšší než u tradičních sazby hypotečních úvěrů. Jakmile je výstavba na váš dům je dokončen, můžete buď refinancovat stavební úvěr do trvalé hypotéku nebo získat novou půjčku splácet stavební úvěr (někdy označovaný jako “konec půjčku.”)

Připravte se na Lay Spousta Zemní

Jak jste zaměřit až žádat o stavební úvěr, asi byste měli udělat nějaké vážné protahování. Tyto úvěry vyžadují spoustu terénní výzkum na straně dlužníka. Budete muset skákat přes četné obručemi, aby prokázal svůj domov-stavební projekt je skutečné, životaschopné a relativně nízkým rizikem pro věřitele.

Pro většinu výstavby žádosti o úvěr, budete muset poskytnout věřiteli s harmonogramem projektu a realistický rozpočet. Budete také muset poskytnout úplný seznam stavebních detailů, včetně všeho od půdorysy a na typu použitého stavebního materiálu izolace a výškou stropu. (Zkušení stavitelé obvykle vytvořit “modrou knížku”, který zahrnuje všechny tyto informace pro domácí stavebního projektu.)

Připravte se na značný akontace

Minimálně většina věřitelů požadovat zaplacení 20% dolů na stavební úvěr, a některé vyžadují, stejně jako 25%. Proč jsou požadavky na platební dolů tak vysoká? Vzhledem k tomu, úvěry ze stavebního spoření jsou vnímány jako “vyššímu riziku”, než tradiční hypotečního úvěru a věřitel chce zajistit nechcete odejít z projektu.

Vědět, kde přistanete

Pokud nemáte již vlastní šarži, kde plánujete postavit, bude cena pozemku musí být zahrnuty do celkového množství stavebního úvěru. Pokud je to finančně možné, snaží se platit za pozemní předem. V opačném případě budete muset udělat mnohem větší zálohu, aby nárok na stavební úvěr.

Práce s kvalifikovaným Builder

Chcete-li získat souhlas pro stavební úvěr, budete muset dokázat, že máte kvalifikovaný stavitel zapojený do projektu. Kvalifikovaný stavitel je obvykle definována jako licencovaný generální dodavatel se zavedeným domů budování dobré pověsti.

Pokud máte v úmyslu jednat jako své vlastní generální dodavatel, nebo stavět dům sami, to představuje jedinečnou výzvu – a vy pravděpodobně nebudou schváleny pro standardní stavební úvěr. V tomto scénáři můžete obrátit vyhledávání na vlastníka stavitel úvěry ze stavebního spoření. Na dnešním trhu s bydlením, to může být těžké se kvalifikovat pro tyto typy úvěrů; ale je možné, pokud uvedete fundované plán výstavby, který demonstruje svůj domov budování znalostí a dovedností. Nezapomeňte pohotovostní fond pro nečekaných překvapení. (Viz také: Nová výstavba je skryté náklady mohou vypálit Potřeby).

Sečteno a podtrženo?

Zatímco budování své vlastní dům od základů může být velmi prospěšný proces, přistání stavební úvěr není procházka v parku. Chcete-li zvýšit své šance na schválení, dát dohromady podrobný plán projektu, získat kvalifikovaný stavitel domů zapojen a našetřit dostatek peněz na velkou zálohu před instalací.